Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hello

2 participanți

In jos

Hello Empty Hello

Mesaj Scris de Ailee Mier Oct 02, 2013 7:01 am

Numele meu este Madalina ( nu-mi place), de aceea prefer sa ma trec cu Ailee, am 18 ani . Ascult kpop de 3 ani, de cateva luni am inceput sa ascult Teen Top, este o trupa pe care o ador ( mai sunt si altele), dar imi plac foarte mult melodiile .



Sper sa ne intelegem bine :D >:D<

Ailee
Maknae

Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/10/2013

Sus In jos

Hello Empty Re: Hello

Mesaj Scris de Liana Joi Oct 10, 2013 2:58 am

Bun venit pe forum Ailee Hello 1939657097 Sper sa iti placa aici si sa te simti bine. Scuze de intampinarea tarzie insa de ceva timp nu mai activez pe forumul acesta [ si pe nici un alt forum], ci prefer sa imi pierd vremea pe Facebook, Twitter si mai nou pe blogul meu ^_^
Poate si din cauza faptului ca nu prea este activ [zic eu,acum fiecare cu parerea lui :P So,don't kill me please x_X ]
As avea cateva intrebari si anume:
1 Cine e biasul tau din trupa?
2 Ce alte trupe mai asculti
3 Cine-i biausl tau suprem din K-POP?
Apropo, pe langa faptul ca ascultam k-pop si ii iubim pe baietii acestia adorabili, mai avem un lucru in comun: nu ne plac prenumele noastre Hello 1093127223 =]]]]
Sper sa ne mai "vedem" prin jur, pana atunci ai grija de tine si spor la ore:kaos-pika11:  [presupununad ca inca esti la scoala :P ]
Liana
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Mesaje : 161
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 33
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum