Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Andrea aici ! Must read !

2 participanți

In jos

Andrea aici ! Must read ! Empty Andrea aici ! Must read !

Mesaj Scris de Andrea Lun Dec 19, 2011 11:32 am

Bună tuturor ! Numele meu este Andrea , și în numele Dayei vă anunț că începând de astăzi forumul îl vom deține eu și Nadine . Am făcut acest anunț pentru a nu provoca confuzie .

Cât despre mine , mulți mă știu de pe SS501 Romania sau alte forumuri. Sunt o fată sociabilă și îmi place să ajut . Îmi place să cânt la chitară și am făcut câțiva ani de streetdance care s-au sfârșit deoarece mi-am rupt mâna , acum mai practic de plăcere. Îmi plac cățeii , ca muzica rockul , K Popul și J Rockul . Trupele preferate sunt : FT Island , CNBlue , Super Junior etc .

O chestie amuzantă : La început nu prea voiam să le rețin numele băieților așa că pentru mine erau „Niel și restul ” ! :)) Dar cu timpul i-am învățat . P.S: Nu Niel este preferatul meu dar e cel mai ușor de reținut . :D
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

Andrea aici ! Must read ! Empty Re: Andrea aici ! Must read !

Mesaj Scris de N@din3 Mar Dec 20, 2011 11:11 am

I knoww:)):)):)) Niel si Restu :)):)) Cum nu l-ai retinut pe C.A.P e mult mai usor:)):))
N@din3
N@din3
Fondator
Fondator

feminin Varsator Caine
Mesaje : 1265
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Tg Jiu

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum