Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu"

4 participanți

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

In jos

Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" Empty Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu"

Mesaj Scris de Liana Mier Sept 14, 2011 10:16 am

Desi Teen Top doar ce au stopat promovarile la primul lor mini album"Roman",Coreea va vedea inca unul din membrii sai pe ecran,Chunji,care va lua primul lui rol.
Chunji va aparea pe SBSE!Serialul TV"Oh,Domnezeul meu",ca prietenul ficei personajului principal Lee Yeyoung.In prima sa zi de filmare,tatal lui Lee Yeyoung a dat o vizita surpriza pe platoul de filmare,oferind in continuare presiune lui Chunji la prima sa performanta in drama.
Prima aparitie a vocalistului va fi pe 19 septembrie.

Sursa:Newsen and @6teensontop
Credit:Liana@Teen Top.Romania

wow Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" 2680183554
Chunji actor Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" 2946814503
ce dragut Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" 2223604196
pei bafta multa si fighting Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" 3830319105


Ultima editare efectuata de catre Liana in Mier Oct 05, 2011 9:30 am, editata de 1 ori
Liana
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Mesaje : 161
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 34
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Sus In jos

Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" Empty Re: Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu"

Mesaj Scris de N@din3 Joi Sept 15, 2011 7:04 am

wow succes bombonel sa ii faci praf pe toti:X Fighting!!!!!
N@din3
N@din3
Fondator
Fondator

feminin Varsator Caine
Mesaje : 1265
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Tg Jiu

Sus In jos

Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" Empty Re: Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu"

Mesaj Scris de Andrea Sam Sept 17, 2011 11:06 pm

Wooo, asta da veste buna, aibea astept, fighting Chunjii
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" Empty Re: Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu"

Mesaj Scris de Liana Sam Sept 17, 2011 11:25 pm

ehehe cu toat asteptam sa il vedem :d muahaha
Liana
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Mesaje : 161
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 34
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Sus In jos

Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" Empty Re: Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu"

Mesaj Scris de Ruux Dum Mai 05, 2013 1:21 pm

Este atat de dragalas in dramaa <3
Ruux
Ruux
Supa Luv Member
Supa Luv Member

feminin Leu Mistret
Mesaje : 510
Data de inscriere : 04/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu" Empty Re: Chunju isi face debutul actoricesc in serialul"Oh,Dumnezeul meu"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum