Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TEEN TOP avertizează fanii despre "Typhoon Muifa"

2 participanți

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

In jos

TEEN TOP avertizează fanii despre "Typhoon Muifa" Empty TEEN TOP avertizează fanii despre "Typhoon Muifa"

Mesaj Scris de Andrea Sam Aug 06, 2011 12:37 am

TEEN TOP avertizează fanii despre "Typhoon Muifa" 20110805_teentop_0

Pe data de 5 August, Changjo, Ricky, şi C.A.P au venit cu un mod unic de a avertiza fanii lor de "Typhoon Muifa".

Termenul poate părea la prima vedere aleatoriu, dar, datorită imaginii, face de fapt o mulţime de sens.

Changjo este văzut deţinand o ridiche alba, care se numeşte "mu" în coreeană, Ricky arata inspre dinţi, care sunt "ee" în coreeană. C.A.P, între timp, detine ceapa verde, care este "pa" în coreeană. Împreună, ei spun "Mu-i-Fa".

Baieti au scris, "Înainte de a se recupera toata lumea de la ultima ploaie torenţială, se spune că va ploua la nivel national incepand de maine din cauza Typhoon Muifa ㅠ. Sperăm că nu vor fi pagube produse de inundaţii.

Netizens comentat înapoi, "Eu de obicei nu-mi pot aminti numele de taifun, dar cred că-mi voi aminti asta datorita imaginii", şi "Un sensibil selcam ne aminteste de ceva important", şi "Tinerii vin cu idei dragute . "


Tradus de: Daya
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

TEEN TOP avertizează fanii despre "Typhoon Muifa" Empty Re: TEEN TOP avertizează fanii despre "Typhoon Muifa"

Mesaj Scris de Ruux Dum Mai 05, 2013 1:30 pm

Sunt creativi ce pot sa spun:))
Ruux
Ruux
Supa Luv Member
Supa Luv Member

feminin Leu Mistret
Mesaje : 510
Data de inscriere : 04/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum