Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A.

3 participanți

 :: TEEN TOP :: Noutati

In jos

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A. Empty Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A.

Mesaj Scris de Andrea Mier Aug 03, 2011 10:39 am

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A. 201108011341391130_1

Teen Top au declarat ca sunt mari fani Miss A.

Pe 31 iulie, Teen Top a postat o fotografie de album Miss A cu autografe pe contul Teen Top Twitter, comentând "felicitari pentru locul 1! Noi suntem fanii tai cei mai mari. Ne place melodia, "Good-bye baby". "

Pe album Miss A, există note încurajatoare din Miss A ale membrilor, spunând, "Noi suntem fanii tai. Du-te, Teen Top! Vă rugăm să sprijiniti Miss A. "

Pe 2,Miss A au fost la o emisiune la radio KBS, Super Junior Kiss,si au spus ca isi doresc să aibă ceva în comun cu trupa Teen Top. Miss A, de asemenea, şi-au exprimat interesul pentru Teen Top, spunând, "Teen Top este un grup foarte talentat. Noi i-am cunoscut inca de la debutul lor, iar noi suntem fanii lor. "

Teen Top este activ cu cantecul lor, "Nu purta parfum" şi Miss A sunt active cu cantecul lor, "Good-bye baby".


Tradus de: Daya
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A. Empty Re: Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A.

Mesaj Scris de Ionela Lun Apr 15, 2013 5:16 am

Awwwwwwww, ce dragut. ♥

Ionela
Supa Luv Member
Supa Luv Member

feminin Mesaje : 503
Data de inscriere : 14/04/2013
Localizare : Fetesti

Sus In jos

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A. Empty Re: Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A.

Mesaj Scris de Kang SoRi Mier Apr 17, 2013 10:50 am

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A. 2946814503 Interesant! Super-Extra-Mega KAWAII~ :o3

Kang SoRi
Maknae

Mesaje : 54
Data de inscriere : 14/04/2013

Sus In jos

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A. Empty Re: Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A.

Mesaj Scris de Ionela Joi Apr 18, 2013 12:47 pm

Da, asa e. :o3

Ionela
Supa Luv Member
Supa Luv Member

feminin Mesaje : 503
Data de inscriere : 14/04/2013
Localizare : Fetesti

Sus In jos

Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A. Empty Re: Teen Top sunt mari fani ai trupei Miss A.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: TEEN TOP :: Noutati

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum