Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"

3 participanți

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

In jos

L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"  Empty L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"

Mesaj Scris de Liana Mier Sept 14, 2011 9:29 am

L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"  Nb0ay


L.Joe a dezvaluit o fotografie de a lui cu actorul de la Hollywood,Samuel Jackson,care a starnit curiozitatea printre oameni pe 13 septembrie.
L.Joe membrul idol al trupei Teen Top a urcat o poza prin intermediul Twitter-ului cu titlul "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ahjussi.Unde sunt eu acum?"
Netizenii care au vazut fotografia au spus:"Unde esti?"Chiar esti la o intalnire cu Samuel Jackson?","L.Joe pare atat de entuziamat."
L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"  2l3iw


Dupa aceea,L.Joe tweeted din nou cu o alta fotografie si a trimis un salut tardiv de Chuseok:"Aici este New York Time Square.Toata lumea sa aiba un Chuseok frumos!"In poza,L.Joe este in picioare si are bratele deschise raspandite spre strada New York Time Square.
Netizenii au comentat:"Oh,esti intr-adevar la New York?","Unde esti?Sunt atat de curios deci spune-mi","Se pare ca tu intr-adevar esti la New York acum.Petreceti frumos timpul acolo si revino in conditii de siguranta.

Sursa:Daily K Pop News
Credit:Liana@TeenTop.Romania


Ultima editare efectuata de catre Liana in Dum Mai 05, 2013 2:18 pm, editata de 2 ori
Liana
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Mesaje : 161
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 34
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Sus In jos

L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"  Empty Re: L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"

Mesaj Scris de Andrea Sam Sept 17, 2011 11:03 pm

Hei e supeer, bravoo luii :x
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"  Empty Re: L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"

Mesaj Scris de Ruux Dum Mai 05, 2013 1:14 pm

Numai eu nu am mers in America...ahh poate vorbesc intr-o zi cu Ljoe si mergem impreuna:))
Ruux
Ruux
Supa Luv Member
Supa Luv Member

feminin Leu Mistret
Mesaje : 510
Data de inscriere : 04/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"  Empty Re: L. Joe a relevat fotografia misterioasă "L-am intalnit pe Samuel Jackson Ajusshi"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum