Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

2 participanți

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

In jos

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. Empty Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

Mesaj Scris de Andrea Mier Aug 03, 2011 10:11 am

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. 29g38191

Lee Seungi, urmat de SHINee, şi Top teen ca noua generatie, Sindromul Endearment continuă.

Doar cu primul mini album al celor de la Teen Top "No more perfume on you" inimile fetelor "Noona's" au fost captivate.

Pe 28 , prin numaratoarea Mnet, Teen Top efectueaza splendid stadiul lor de revenire si au impresionat "Noona's" cu versurile lor si alinturile unice.

"No More Perfume On You" de hit-maker`ul Bang SiHyuk,a venit cu un titlu unic,precum si versurile exprimate interesant care au devenit cu totul un subiect fierbinte pentru comunitate.

Mai ales citandu-i "Nu mai folosi parfum,altfel prietena mea isi va da seama. Nu te machia cu sclipici pentru ca va ajunge pe hainele mele." Noona's si prietenele striga infiorate,distrandu-se pe liniile duios exprimate.

Noona reactioneaza, Lee Seungi spune "Noona mea vine", SHINee spune "Noona este atat de draguta", in timp ce Noona's celor de la Teen Top se infierbinta la "iubito". Scumpule,buna la impingere si tragere,dar acest lucru va fi terminat de ea.

Pe de alta parte, pe 29 ,cu ajutorul celor de la KBS Music Bank, Teen Top sunt de asemenea programati sa organizeze o performanta Live pentru revenirea lor.

Tradus de: Daya
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. Empty Re: Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

Mesaj Scris de Liana Joi Aug 04, 2011 3:46 am

"Nu mai folosi parfum,altfel prietena mea isi va da seama. Nu te machia cu sclipici pentru ca va ajunge pe hainele mele."

:))=))

vai ce tari au fost la versul asta:))=))
ashh daca as fii in locul acelei tipe numai de a naibii as face toate astea muahaha :))=))
Liana
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Mesaje : 161
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 33
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Sus In jos

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. Empty Re: Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

Mesaj Scris de Andrea Vin Aug 05, 2011 12:25 am

=)))) Ar fi ceva,dar nah daca tot tine la el trebuie sa fie secret:)) totusi nu as accepta sa fiu amanta =))
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. Empty Re: Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

Mesaj Scris de Liana Mar Aug 09, 2011 8:05 am

acum depinde de fata surry;)
Liana
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Mesaje : 161
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 33
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Sus In jos

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. Empty Re: Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

Mesaj Scris de Andrea Mar Aug 09, 2011 8:31 am

Depinde cat de usuratica e =)) scuzati vocabularul
Andrea
Andrea
Co-Admin
Co-Admin

feminin Sagetator Capra
Mesaje : 377
Data de inscriere : 28/07/2011
Varsta : 32
Localizare : București

http://ro-myname.wikiforum.ro/

Sus In jos

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. Empty Re: Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

Mesaj Scris de Liana Vin Aug 12, 2011 12:59 am

asa e asa e;)
corect;)
Liana
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Mesaje : 161
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 33
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Sus In jos

Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam. Empty Re: Teen Top in fata-Lee Seungi si Shinee in spatele titlului National Yunhanam.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» SHINee

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum