Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.

Hello

In jos

Hello

Mesaj Scris de Ailee la data de Mier Oct 02, 2013 7:01 am

Numele meu este Madalina ( nu-mi place), de aceea prefer sa ma trec cu Ailee, am 18 ani . Ascult kpop de 3 ani, de cateva luni am inceput sa ascult Teen Top, este o trupa pe care o ador ( mai sunt si altele), dar imi plac foarte mult melodiile .

Sper sa ne intelegem bine :D >:D<

Ailee
Maknae

Data de inscriere : 02/10/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Hello

Mesaj Scris de Liana la data de Joi Oct 10, 2013 2:58 am

Bun venit pe forum Ailee  Sper sa iti placa aici si sa te simti bine. Scuze de intampinarea tarzie insa de ceva timp nu mai activez pe forumul acesta [ si pe nici un alt forum], ci prefer sa imi pierd vremea pe Facebook, Twitter si mai nou pe blogul meu ^_^
Poate si din cauza faptului ca nu prea este activ [zic eu,acum fiecare cu parerea lui :P So,don't kill me please x_X ]
As avea cateva intrebari si anume:
1 Cine e biasul tau din trupa?
2 Ce alte trupe mai asculti
3 Cine-i biausl tau suprem din K-POP?
Apropo, pe langa faptul ca ascultam k-pop si ii iubim pe baietii acestia adorabili, mai avem un lucru in comun: nu ne plac prenumele noastre  =]]]]
Sper sa ne mai "vedem" prin jur, pana atunci ai grija de tine si spor la ore:kaos-pika11:  [presupununad ca inca esti la scoala :P ]
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 28
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum