Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Teen Top lanseaza video-ul de inregistrare studio a melodiei 'Going Crazy'

2 participanți

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

In jos

Teen Top lanseaza video-ul de inregistrare studio a melodiei 'Going Crazy'  Empty Teen Top lanseaza video-ul de inregistrare studio a melodiei 'Going Crazy'

Mesaj Scris de N@din3 Vin Ian 13, 2012 8:59 am

Teen Top lanseaza video-ul de inregistrare studio a melodiei 'Going Crazy'  20120106_teentop_group-600x399

Baietii de la Teen Top au inregistrat o versiune mai lenta a melodiei 'Going Crazy ' .

Membrii au postat un video cu inregistrarea melodiei pe canalul lor de Youtube oficial pentru fani.




Sursa: allkpop
Traducere: N@din3
N@din3
N@din3
Fondator
Fondator

feminin Varsator Caine
Mesaje : 1265
Data de inscriere : 16/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Tg Jiu

Sus In jos

Teen Top lanseaza video-ul de inregistrare studio a melodiei 'Going Crazy'  Empty Re: Teen Top lanseaza video-ul de inregistrare studio a melodiei 'Going Crazy'

Mesaj Scris de Ruux Dum Mai 05, 2013 1:08 pm

Mv-ul a fost, este si va fi mereu pe lista mea cu mv-uri..micutul meu a fost in prim plan <3
Ruux
Ruux
Supa Luv Member
Supa Luv Member

feminin Leu Mistret
Mesaje : 510
Data de inscriere : 04/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum