Hei!! Bine ai {re}venit pe forumul Teen Top^.^
Daca nu esti membru trebuie sa te inregistrezi pentru a vedea in intregime forumul,iar daca esti deja membru trebuie sa te loghezi.

Teen Top au primit laude de la grupul pop irlandez Jedward

:: TEEN TOP :: Noutati :: Stiri

In jos

Teen Top au primit laude de la grupul pop irlandez Jedward

Mesaj Scris de Liana la data de Sam Sept 24, 2011 3:05 am

6 membrii ai grupului Teen Top au fost recent laudati prin intermediul Twitter-ului de catre grupul pop irlandez Jedward.Grupul,care este format din gemenii John si Edward,au revelevat o scurta nota printr-un tweet spunanda:"toata lumea sa verifice,este asa de cool." si a atasat un link cu unul dintre performantele recente al baietilor de la Teen Top.
Teen Top au fost prezentati intr-un program de Dance Battle mai devreme in aeasta vara si au folosit una dintre melodiile lui Jedward pentru a dansa.Grupul irlandez a descoperit asta prin intermediul Youtube-ului si au fost uimiti de dansul celor de la Teen Top."Under Pressure(Ice Ice Baby)"este un mash-up de 2 piese mai vechi:"Under Pressure" si "Ice Ice Baby."Ambele grupuri se urmeaza reciproc pe conturile lor de Twitter.
La inceputul acestui an Jedward au surprins fanii printr-un tweet ca ei au acelasi cantec cu TVXQ,dupa ce a luat avizul de la single-ul japonez"Superstar"al lui TVXQ.Jedward au lansat acelasi cantec sub numele de "Everyday Superstar" pe cel mai nou album al lor"Victory",avand drepturi europene pentru lista melodiilor.

Sursa:MaxMovie, NielFacts and 6teensontop
Credit:Liana@TEEN TOP.Romania

Ultima editare efectuata de catre Liana in Lun Oct 03, 2011 6:08 am, editata de 1 ori
Liana
Jurnalist
Jurnalist

feminin Taur Cal
Data de inscriere : 01/08/2011
Varsta : 28
Localizare : ~Somewhere in Neverland~

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Teen Top au primit laude de la grupul pop irlandez Jedward

Mesaj Scris de N@din3 la data de Sam Sept 24, 2011 7:58 am

avem cei mai talentati baieti ce sa mai :X:X:X